Kategooriad

iPhone 11 kõlakad – kolm kaamerat on ruudu sees

Läheneva uue iPhone avaldamisega, leiab internetist palju kuulujutte ja kõlakaid. Paljud neist lubavad, et iPhone 11 saab olema kolm tagumist kaamerat, mis on Apple nutikella meenutava ruudu sees ning uue lipulaevaga peaks saama ka võimalikuks teiste juhtmevaba laadimist toetavate seadmete laadimine.

Juhtmevaba laadimisega, on ka peale Apple toodete võimalik laadida Androidi seadmeid, mis toetavad juhtmevabat laadimist. Samuti plaanitakse suurendada iPhone aku mahutavust.

iPhone 11 välimuse kohta saab infot telefonikaante tootjatele saadetud šabloonidest. Twitteris levivad ka pildid iPhone 11 korpuse värvide kohta, mille kohaselt ilmub iPhone 11 uudsetes värvides.

Kaamerad

Kolmest tagakaamerast räägiti juba eelmine aasta, kuid ilmavalgust see idee ei näinud. Seevastu sellel aastal suure tõenäosusega kolm kaamerat iPhone’le tuleb. Üks tavaline, üks supersuum ja üks superlainurk. Kolme kaamera asetus on saanud palju kriitikat halva väljanägemise tõttu, kuid üks võimalik lahendus sellele on, et kolmas kaamera “peidetakse” tumeda kihi alla, et nähtavale jääks ainult kaks kaamerat.

Palju kriitikat on saanud ka kaamera suur väljaulatumine telefoni korpusest, mistõttu võib kaamera kergesti kannatada saada.

Kui siiani on iga uuem iPhone olnud eelmisest suurem, siis sellel aasta see muster ei kordu ja telefoni mudelid tulevad umbes sama suured, kui iPhone X.

iPhone 11 avaldamise kuupäev

Eelmisel aastal avaldas Apple iPhone XS, XS Max ja XR 12. septembril. Kui see aasta kordub sama muster, siis võime oodata uue iPhone avaldamist septembri keskpaigas.

Tõenäoliselt algab iPhone 11 hind 999 dollarist.

    Kommenteeri

    .