Kategooriad

Beehosting: Usaldusväärne partner teie kodulehele

Beehosting veebimajutus

Beehosting on edukas ettevõte, mis alustas oma teekonda juba 2008. aastal Tallinna, Eestis. Alates sellest ajast on nad kujunenud juhtivaks veebimajutusteenuste pakkujaks, pakkudes mitmekesiseid ja kvaliteetseid lahendusi oma klientidele.

Märkimisväärne osa Beehostingu eduloost on nende pidev pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile. Juba 2008. aastal võttis ettevõte ette ambitsioonika plaani luua “Jagatud majutuse” infrastruktuur, millest sai reaalsus.

Aastaks 2009 kasvas ettevõte juba 10 töötajaga ja teenindas peaaegu 1000 ettevõtet klientidena. Nende eesmärk on alati olnud pakkuda klientidele parimaid võimalikke lahendusi.

Aastal 2011 saavutas ettevõte olulise verstaposti, ületades 3000 kliendi piiri. Sel aastal alustas Beehosting ka VPS-teenuste pakkumist, kasutades LXC virtualiseerimist, mis tõi kaasa suurema paindlikkuse ja valikuvõimalused klientidele.

Aastal 2012 laiendas Beehosting oma teenuste valikut, alustades KVM-teenuste pakkumisega koos kohaliku virtualiseerimisega, suurendades seeläbi jõudlust ja klientide rahulolu.

Aastal 2013 sõlmis ettevõte lepingud tuntud ettevõtetega, nagu SuperMicro, Dell, InfiniBand ja Cisco. Samal aastal alustasid nad koostööd ka Site.pro-ga, laiendades oma partnerite võrgustikku.

Aastal 2014 alustas Beehosting varustuse tarnimist oma partneritelt ning uuendas serveri- ja võrguseadmeid CITIC Telecom CPC andmekeskustes Tallinnas ja Riiaski. InfiniBand tehnoloogia kasutuselevõtt suurendas andmevahetuse kiirust sisevõrgus rekordilised 40 Gbit/sekundini, võimaldades andmebaaside pilvemajutuse.

Aastal 2017 lisati KVM-põhine “kaugtöölaua” tehnoloogia teenuste hulka ja automatiseeriti Windowsi VM-deploymente. Need uuendused muutsid teenuseid Euroopa klientidele kättesaadavaks ja tõid kaasa suurema kasutusmugavuse.

Aastal 2019 sisenes Beehosting Soome turule, avades kontori Turus. Kliendibaas kasvas ja ületas 25 000 ettevõtet.

Aastal 2020 laiendas ettevõte oma tegevust, avades esindused ja alustades teenuste müüki Saksamaal, Leedus ja Poolas.

Aastal 2021 alustati “Pühendatud serveri rendi” teenuse pakkumist, pakkudes klientidele serverivalikuid Saksamaal ja Soomes.

Aastal 2022 toimus globaalne laienemine uute asukohtade avamisega Ameerikas ja Indias. Beehostingu veebimajutusteenused muutusid kättesaadavaks Ameerikas, Euroopas, Skandinaavias, Baltikumis ja Indias. Koostööd alustati LiteSpeed Web Server (LSWS) ja Hetzner Online GmbH-ga.

Aastal 2023 käivitati uued DELL Poweredge ja SuperMicro SuperBlade-põhised seadmed ning alustati koostööd NGINX-i ja Softocolous-iga. Beehosting jätkab oma pühendumust innovatsioonile ja parimate lahenduste pakkumisele, muutes nad usaldusväärseks partneriks veebimajutusteenustes.

Beehosting on tõepoolest usaldusväärne partner veebimajutuse valdkonnas. Nende ajalugu, mis algas 2008. aastal, peegeldab nende järjekindlat pühendumust klientidele ja kvaliteetsetele teenustele.

Beehostingu teenuste hulka kuulub mitmekülgne valik, mis vastab erinevatele vajadustele. Nende veebimajutus on usaldusväärne ja kiire, pakkudes optimaalset keskkonda veebisaidi haldamiseks. Nende VPS-teenused, kasutades LXC virtualiseerimist, võimaldavad klientidel saada tugevat jõudlust ja paindlikkust oma projektidele.

KVM ja LXC virtualiseerimine annavad neile võimaluse pakkuda kõrget kvaliteeti ja ressursside isoleerimist virtuaalsetele masinatele. Lisaks on nende pühendumus turvalisusele ilmne, kuna nad kasutavad InfiniBand tehnoloogiat, et tagada kiire ja turvaline andmevahetus.

Beehosting on ka laiendanud oma teenuste kättesaadavust mitmes piirkonnas, sealhulgas Ameerikas, Euroopas, Skandinaavias, Baltikumis ja Indias. See tähendab, et nende teenused on nüüd saadaval paljudes maailma nurkades.

Nende pidev koostöö partneritega, nagu LiteSpeed Web Server (LSWS) ja Hetzner Online GmbH, näitab nende soovi pakkuda klientidele parimat.

Kui otsite usaldusväärset veebimajutusteenuse pakkujat, siis Beehosting on kindlasti väärt kaalumist. Nende pikaajaline ajalugu ja kvaliteetsed teenused teevad neist tugeva valiku igale veebiprojektile. Beehosting on teie kindel partner veebimajutuses.

    Kommenteeri

    .